Home > Uncategorized > Modele fustanesh per mbremje te matures

Modele fustanesh per mbremje te matures

February 19th, 2019 Danny

B Taverna klajren, restoranti me i ri ne Tirane i Cili Merret me organizime festash te ndryshme Duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. muzike Live, DJ, karaoké, dhe surpriza PA fonds per ta Bere diten tuaj te paharrueshme. parimi Jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne… B Fustane me Qera Kristi ? ???????? adressa: UNAZA e re perballë karburant kastratit Tél: 069 399 6934 @atelie_kristi orari: 09:00-18:00… B ????fustane me Qera ???????????? ????rroba te ndryshme ???????????????? Rruga Xhanfize Keko ????Pran Artisti Lounge oxhaku ???? bejm dergesa Brenda du même nom ???????????? ? orari 9-21… B WhatsApp 0696839117 ndodhemi në laprakë, Tiranë. Rruga: Ibrahim pashë bushatlliu në Krah të majtë të Gjykates administrative dhe afër spitalit të Traumes (ushtarak)… B Fustane me Qera ???????? “fustane me Qera” ???????? 10:00-20:00 Hena-diele ???? + 355 69 213 6087 ADR: 100 Metra nga Ura e nisherakut dhe “UET” (perballe) ngjitur me Lule Mansaku… B Perla collection robes ???? fustane me Qera dhe shitje te ardhur nga ????????. ????????RRG. “Elez ISUFI”, te Ura e institutit, 200M Poshte karburant dakut, Rruga per paskuqan. ???? 0686240170…

B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… B mode or ????????adresa: Astir, Rruga “Aleksandri i madh”, pranë Market JATA, Tiranë. orari 09:30-21:00 nga e hëna në të dielë????????… B Fustane me Qera adresa: “sheshit Wilson” Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari ????: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr. Tél ????: 0695333365… B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… B shes 4 kuaj druri AHU spesori 3 cm shume te forte me lekundje. ideale per ATA qe Kane lokale par femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te Lyer me Boje ekologjike. …

B perzgjidhni viseur 15 fustanet Tona, fustanin e bardhe me te bukur qe Ju pershtatet, me cmimin me te mire ne Treg. … B Fustane me Qera Fustane me Qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe fait à la main…. B Rezervo dekorin e dasmes tende Duke filluar nga 60 000 Lek. rezervime te Herme me CMIME speciale. … B ajna mariage: Rruga Ali shefqeti, shkozè-Tirane (ISH UZINA e autotraktoreve/Pran News24) CEL.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0 (from 0 votes)
Categories: Uncategorized Tags:
Comments are closed.